Administracja sieci komputerowych

Administracja sieci komputerowych to niezwykle istotne zagadnienie z perspektywy każdej firmy, ponieważ każda firma wie, jak ważne jest bezpieczeństwo danych oraz ich ochrona. Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw i instytucji uzależnione jest obecnie nie tylko od pracy ludzi, ale przede wszystkim od niezawodnego działania urządzeń komputerowych.

Administracja sieci komputerowych

Administracja sieci komputerowych to niezwykle istotne zagadnienie z perspektywy każdej firmy, ponieważ każda firma wie, jak ważne jest bezpieczeństwo danych oraz ich ochrona. Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw i instytucji uzależnione jest obecnie nie tylko od pracy ludzi, ale przede wszystkim od niezawodnego działania urządzeń komputerowych.

Opieka nad siecią komputerową oraz ciągła analiza danych

Outsourcing

…czytaj więcej

Profesjonalna administracja sieciami to jedna z najważniejszych usług w sektorze informatycznym. W jej zakres wliczyć należy czynności związane z kompleksowym nadzorem nad siecią przy uwzględnieniu wytycznych dotyczących bezpieczeństwa.

 

Układem nerwowym każdej infrastruktury IT jest właśnie sieć informatyczna – ciąg połączeń, dzięki którym komputery, drukarki a także inne wchodzące w jej skład urządzenia są ze sobą ściśle połączone. Ośrodkiem centralnym takiej sieci jest serwer – miejsce przechowywania najistotniejszych z punktu widzenia Przedsiębiorstwa informacji.

 

Nierzadko pojawiające się z siecią komputerową problemy mogą mieć negatywny wpływ na efektywność przepływu danych utrudniając komunikację z serwerem. A co za tym idzie, mogą  prowadzić do przestojów czy kłopotów z realizacją projektów a nawet mocno obniżyć jakość obsługi Klienta w Państwa firmie. Opieka nad siecią komputerową oraz ciągła analiza danych pozwala na szybsze wykrycie niepokojących działań z zewnątrz a nieustanny monitoring sieci umożliwia natychmiastowe wykrywanie ewentualnych awarii – zwłaszcza tych, które mogłyby odbić się negatywnie na funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

W PHU DELCOM zatrudniamy administratorów z wieloletnim doświadczeniem, skupiających swoją uwagę przede wszystkim na bezpiecznym i sprawnym działaniu zasobów informatycznych w Państwa firmie. 

Sprawują oni stałą kontrolę nad systemem i błyskawicznie reagują w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Świadczymy usługi informatyczne dla firm w Krakowie i okolicach. Sieci komputerowe, którymi zarządzamy są mocno zróżnicowane. Nadzorujemy pracę zarówno małych jak i dużych sieci LAN i WLAN. Obowiązków jest mnóstwo a ich realizacja wymaga nie tylko czasu, ale przede wszystkim doświadczenia oraz szerokiej i specjalistycznej wiedzy.
Profesjonalna administracja sieciami

Nasza oferta jest odpowiedzią na pytanie wielu z Państwa w jaki sposób nadzorować wszystkie procesy oraz dbać o jakość zainstalowanych urządzeń i całej infrastruktury komputerowo-sieciowej jednocześnie.

Oferujemy bowiem usługę kompleksową, w skład której wchodzą:

 • opieka nad siecią komputerową oraz sprzętem elektronicznym
 • doradztwo w kwestii zakupu nowego sprzętu
 • aktualizowanie sieci
 • ulepszanie sieci
 • pomoc informatyczna
 • wdrażanie procedur bezpieczeństwa
 • sprawowanie kontroli nad zaporami antywirusowymi
 • administracja sieciami LAN i WLAN
 • administrowanie bazami danych
 • diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów
 • konfigurowanie sprzętu pod kątem Państwa potrzeb
 • kompleksowa kontrola pracy komputerów oraz pozostałych urządzeń współpracujących.

Administracja sieci komputerowych to dziedzina, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jeżeli zależy Państwu na sprawnym funkcjonowaniu firmy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Postawcie na profesjonalną administrację siecią komputerową w swoim biznesie. Jako specjaliści doskonale wiemy jak w niezawodny sposób zarządzać siecią dlatego dajemy Państwu pewność, że dzięki ofercie naszej firmy zyskacie nie tylko cenny czas, ale także gwarancję sprawności działania całego systemu.