Serwis komputerowy

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy jaki świadczy na terenie Krakowa firma DELCOM to szereg usług związanych z naprawą urządzeń komputerowych oraz biurowych tj. :

– laptopy i komputery PC (m.in. Microsoft, Apple Macbook)

– urządzenia peryferyjne (drukarki, skanery, myszy, monitory, klawiatury, głośniki itd.)

Nasz serwis techniczny sprzętu komputerowego działa podobnie jak pogotowie komputerowe i specjalizuje się w:

 

– naprawie oprogramowania

– naprawie wszelkiego rodzaju usterek

– naprawie sprzętu po uszkodzeniach

W zakres kompetencji naszych techników wchodzą także:

 

– pogwarancyjne naprawy

– pogwarancyjny serwis

– odzyskiwanie danych

– naprawa dysków

Kontaktując się z naszym działem serwisowym możesz mieć pewność, że otrzymasz pełne wsparcie w postaci bezpłatnej diagnozy i szybkiej realizacji naprawy. Uszkodzony sprzęt diagnozujemy dla naszych Klientów zupełnie GRATIS, bez żadnych zobowiązań, przedstawiając kosztorys naprawy. Od Klienta zależy czy skorzysta z naszej oferty czy też nie.

Niezależnie od rodzaju problemu nasi profesjonalnie przygotowani technicy podejmą się wyzwania i szybko oraz skutecznie usuną usterkę. Dzięki doświadczeniu oraz zgranemu zespołowi sprzęt serwisujemy w możliwie najkrótszym czasie.

W naszej codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii, co oznacza, że posiadamy specjalistyczne narzędzia, profesjonalne zaplecze, magazyn części zamiennych. Nie odsyłamy uszkodzonego sprzętu do innych serwisów. Serwis techniczny sprzętu komputerowego oraz naprawa komputerów to nasza codzienność.

Aby móc zapewnić naszym Klientom najwyższy standard oferowanych usług wciąż się szkolimy podnosząc nieustannie swoje kwalifikacje. Kochamy to co robimy a pasja jaką wkładamy w naszą pracę towarzyszy ciągłemu rozwojowi naszej firmy.