Nasz zespół

Poznaj nas lepiej.
piotr pawlus delcom

Piotr Pawlus

założyciel

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DELCOM Piotr Pawlus zostało powołane do życia w 1993 roku, kiedy to jego założyciel – Piotr Pawlus – zamarzył o stworzeniu firmy, której głównym celem będzie dostarczanie narzędzi oraz wyspecjalizowanych usług, umożliwiających zarządzanie firmami w sposób nowoczesny. Od początku istnienia naszej firmy ukierunkowaliśmy swoje działania na osiągnięcie celów istotnych z punktu widzenia naszego Klienta.

Początkowo zajmowaliśmy się montażem i sprzedażą komputerów. Następnie do zakresu działalności wprowadziliśmy projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych oraz usługi związane z obsługą informatyczną firm i instytucji. Podczas pracy przy kilkuset projektach udało nam się zdobyć wszechstronną  wiedzę teoretyczną i ogromne doświadczenie praktyczne, które w pełni wykorzystujemy każdego dnia.

W roku 2020 zostaliśmy Autoryzowanym Partnerem Asseco Data Systems i rozpoczęliśmy wdrażanie usługi podpisu kwalifikowanego CERTUM. Rozwijanie tej gałęzi naszej działalności traktujemy obecnie priorytetowo. Wspólnie wyznaczamy nowe kierunki rozwoju pomagając naszym Klientom wyprzedzać konkurencję i osiągać lepsze wyniki w biznesie dzięki wsparciu nowoczesnych technologii. Mamy świadomość jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa, ale wiemy również, że posiadając stosowne rozwiązania zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Zadowolenie Klienta jest dla nas największą wartością dlatego też usługi jakie oferujemy charakteryzują się korzystnym współczynnikiem ceny do jakości a wszystkie nasze projekty realizujemy z dbałością o najmniejszy szczegół, zgodnie z obowiązującymi na rynku standardami i etyką biznesową. Wiele przedsiębiorstw, zarówno polskich jak i zagranicznych, zaufało przez te wszystkie lata naszemu doświadczeniu. Mamy zatem ogromną nadzieję, że wśród nich znajdzie się także i Państwa firma.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół DELCOM.

Dział IT

Zapewnia skuteczną pomoc zdalną i monitoruje ciągłość działania IT w trybie 24/7.

rafal adamczyk delcom

Rafał Adamczyk

kierownik działu IT

r.adamczyk@del.pl

Witalij Melnyczuk

Witalij Melnyczuk

specjalista dzialu IT

wm@del.pl

Dominik Fedyszyn delcom

Dominik Fedyszyn

specjalista dzialu IT

df@del.pl