O nas

Kompleksowe wsparcie IT Dla Firm

Poznaj Delcom

Firma IT z prawie 30-letnią historią

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DELCOM założone przez Piotra Pawlusa z siedzibą w Krakowie powstało w roku 1993 i działa nieprzerwanie do dzisiaj, ciągle podnosząc standardy obsługi swoich Klientów. Działalność firmy oparta jest na świadczeniu usług stałego nadzoru nad poprawności działania infrastruktury informatycznej w firmach, sprzedaży sprzętu komputerowego nowego i poleasingowego, projektowaniu i wykonawstwie sieci komputerowych oraz administracji istniejących sieci komputerowych i serwerów. Na naszych serwerach utrzymujemy strony www (hosting stron www) i pocztę elektroniczną naszych Klientów. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta, bezpośredni kontakt oraz szybki czas reakcji na zgłoszenie awarii.

Projekty i usługi

Profesjonalna opieka informatyczna

Hosting

Serwis

Internet światłowodowy

Administracja sieci komputerowych

Sprzedaż sprzętu i oprogramowania

Centrale telefoniczne VOIP

Serwery, wirtualizacje

Bezpieczeństwo danych

Optymalizacja kosztów

Helpdesk i outsourcing

Podpis certyfikowany

Nowoczesne rozwiązania

Partner firmy Asseco

Delcom jako partner firmy Asseco oferuje usługę polegającą na stworzeniu Kwalifikowanego podpisu elektronicznego Certum na terenie całej Polski. Usługę wykonujemy bezpośrednio u klienta, w naszym biurze lub zdalnie. 

Dostawca rozwiązań Microsoft

Delcom jest certyfikowanym dostawcą rozwiązań firmy Microsoft specjalizuje się w dostarczaniu aktualnych, opartych na technologii firmy Microsoft rozwiązań dla Klientów.